Autogaz – instalacje LPG benzyna diesel
– niezawodność przez długie lata!

AUTOGAZ MONTAŻ - SERWIS

autogaz łódzkie

Autogaz Łódź | Autogaz montaż – serwis Łódź. Ekologia, bezpieczeństwo i oczywiście… oszczędność. Witamy Państwa na naszej stronie. Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęty autogaz, a dokładnie montaż, serwis i legalizacja prezentowanych przez nas instalacji LPG. To, co pragniemy Państwu zaoferować to najwyższej klasy, niezawodne części znanych i powszechnie szanowanych producentów. Wykorzystywane przez nas specjalistyczne instalacje LPG gwarantują niezawodność oraz bezpieczeństwo (homologacja europejska) przez długie lata.

Instalacja gazowa zwana Gazodiesel jest to instalacja przeznaczona dla silników wysokoprężnych. Zasada działania jak również sama konstrukcja jest podobna do instalacji montowanych w samochodach wyposażonych w silniki benzynowe. 
Uzyskujemy zwiększenie mocy silnika o ok. 25-30%, która nie wpływa szkodliwie na jego żywotność ponieważ następuje dokładniejsze spalenie mieszanki olejowo – gazowej.
Instalacje takowe można montować w każdym rodzaju samochodów z napędem diesla.

AUTOGAZ MONTAŻ

Autogaz montaż Łódź – W naszej ofercie znajdziecie Państwo szerokie spektrum rozwiązań w zakresie montażu instalacji gazowych w pojazdach napędzanych silnikami benzynowymi. Nasza działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy branżowej oraz nowoczesnym – zaawansowanym technicznie oraz technologicznie – sprzęcie. 

To, co pragniemy Państwu zaoferować to najwyższej jakości podzespoły – instalacje LPG znanych i powszechnie cenionych na europejskich rynkach producentów. Autogaz montaż nie stanowi dla nas żadnego problemu. 

Odpowiednio wykonana instalacja gazowa gwarantuje długą, bezawaryjną, a co za tym idzie, tanią jazdę. Nowoczesnej generacji rozwiązania są również znacznie bardziej ekologiczne (bezpieczne dla środowiska) od benzyny.

AUTOGAZ SERWIS

Serwis autogazu Łódź – Wiele kierowców posiadających instalacje gazową pomija tak ważną kwestię, jaką jest jej regularny serwis. O tym, jakie zalety posiada podzespół LPG wie chyba każdy. Instalacja gazowa pozwala znacząco ograniczyć koszt eksploatacji auta. Jest to szczególnie ważne, jeżeli korzystamy z samochodu codziennie bądź co najmniej kilka razy w tygodniu. 

Autogaz serwis niezbędny jest przynajmniej raz w roku. Obejmuje on nie tylko kompleksowy przegląd podzespołu, ale również wymianę filtrów gazowych, weryfikację poprawności działania reduktora, (oraz ewentualną naprawę), sprawdzanie ustawień sterownika, wymianę gumowego węża, a także wymianę bądź legalizację zbiornika LPG. 

Zaniechanie regularnego serwisowania instalacji LPG przekłada się na jej awaryjność, a co za tym idzie, wzrost ogólnych kosztów utrzymania pojazdu.

AUTOGAZ DIESEL

Diesel na autogaz Łódź – Gazodiesel (diesel na gaz) to nic innego jak instalacja gazowa dedykowana silnikom wysokoprężnym. Wbrew powszechnej opinii, rozwiązanie to działa niemal identycznie jak konstrukcje montowane w samochodach z silnikami benzynowymi. Instalacje gazowe w dieslach bazują na mieszance paliwowej oleju napędowego (około 80 proc.) i gazu propan-butan (około 20 proc.). 

Diesel na gaz doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które poszukują realnych oszczędności – nawet do 30 proc., w zależności od częstotliwości eksploatacji pojazdu. Gazodiesel znajdzie zastosowanie w każdego rodzaju autach – ciężarowych, dostawczych i osobowych – a także w autobusach i maszynach budowlanych. 

Prezentowana instalacja może zostać zamontowana w pojazdach z napędem diesla. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, celem ustalania szczegółów.