Odgrzybianie, ozonowanie, napełnianie
– serwis klimatyzacji

KLIMATYZACJA

auto klimatyzacja łódź

Klimatyzacja – Serwis klimatyzacji – Łódź. Okresowy przegląd układu klimatyzacji, kompleksowe ozonowanie oraz odgrzybianie, wnikliwa kontrola szczelności układu, wymiana filtrów kabinowych oraz osuszacza i chłodnicy, ewentualna naprawa niesprawnego układu i wiele, wiele więcej – oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji.

NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI

Co wyróżnia sprawny układ klimatyzacyjny w pojeździe od wadliwego? Przede wszystkim jego skuteczność i użyteczność. Regularne napełnianie klimatyzacji jest niezbędne do jej prawidłowej pracy. Kojący chłód latem oraz przyjemne powietrze w czasie wilgotnych dni – to, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie serwisu układów klimatyzacyjnych pojazdów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi: napełniania klimatyzacji, konserwacji układu, pomiaru poziomu czynnika chłodniczego w układzie i wiele, wiele więcej.

OZONOWANIE

Czy wiesz, że ozonowanie klimatyzacji w pojazdach to jedna z najskuteczniejszych, dostępnych na rynku metod dezynfekcji układu? Cząsteczka trójatomowego tlenu – ozon – jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie sprzyja skutecznemu oczyszczeniu całego wnętrza pojazdu – niweluje nieprzyjemne zapachy (np. dym papierosowy), a także skutecznie zabija wirusy, bakterie, grzyby, zarodniki, pleśń, roztocza i wszystkie inne alergeny.

ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI

Sprawny układ klimatyzacyjny sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Regularne serwisowanie klimatyzacji ma kluczowe znaczenie w zakresie jej użyteczności. Wilgotne środowisko sprzyja bowiem rozwojowi bakterii i grzybów. Aby zwiększyć funkcjonalność, a zarazem żywotność układu, niezbędne jest jego regularne odgrzybianie. Jako specjaliści w zakresie szeroko pojętej klimatyzacji w pojazdach, zalecamy Państwu kompleksowy serwis i odgrzybianie układów klimatyzacyjnych po każdej wymianie pojazdu, w chwili pojawienia się nieprzyjemnego zapachu bądź profilaktycznie raz na rok.