Przegląd i serwis, naprawa
– elektromechanika to nasza pasja

ELEKTROMECHANIKA

elektromechanika łódzkie

Elektromechanika – Elektryk samochodowy – Łódź. Serwis, montaż, wymiana oraz naprawa – w naszej ofercie znajdziecie Państwo szerokie spektrum rozwiązań w zakresie elektryki samochodowej. Prezentowana przez nas elektromechanika kryje w sobie usługi związane z czujnikami parkowania, alarmami, zapłonem, zabezpieczeniami, alternatorami, rozrusznikami, a także światłami. Współpraca z najlepszymi w tym zakresie fachowcami sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko, sprawnie i terminowo, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych naszego Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

CZUJNIKI PARKOWANIA

Twoje czujniki parkowania z niewiadomych przyczyn odmówiły Ci posłuszeństwa? A może chcesz zainstalować nowe rozwiązanie, jednakże nie wiesz od czego zacząć? Z nami bezpieczne parkowanie to łatwizna. Skontaktuj się z naszym specjalistą i wybierz pakiet usług dostosowanych do swoich potrzeb.

ALARMY, ODCIĘCIA ZAPŁONU, ZABEZPIECZANIA

Chociaż istnieje wiele sposobów zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą, kluczem do sukcesu są zawsze sprawne podzespoły. Odpowiednio dobrane alarmy i odcięcia zapłonu zapewnią nam komfort parkowania niemal w każdym miejscu. Zadbaj o swój samochód razem z nami – dokonaj niezbędnych napraw bądź montażu w naszym Serwisie. Najlepsze zabezpieczenia dla Twojego pojazdu to sprawne zabezpieczenia. Poszukujesz doświadczonego elektryka samochodowego? Dobrze trafiłeś. Nasza oferta kryje w sobie szerokie spektrum rozwiązań w zakresie elektromechaniki pojazdów. Zapraszamy do kontaktu.

NAPRAWA ALTERNATORÓW, ROZRUSZNIKÓW

Problemy z elektryką w aucie? Naprawa alternatorów to nasza specjalność. Zajmujemy się kompleksową naprawą, a także regeneracją wszystkich typów alternatorów – zarówno do pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych jak i maszyn przemysłowych.

Sprawny rozrusznik oraz naładowany akumulator – to wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój silnik czuł się „spełniony”. Masz problem z odpaleniem bądź Twój samochód pracuje zbyt głośno? Zgłoś się do nas. Regeneracja i naprawa rozruszników to nasza specjalność.

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ

Nie zapominaj, że sprawne światła do jazdy dziennej zapewnią Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale również uchronią przed wysokim mandatem. Zadbaj o oświetlenie w swoim samochodzie. Zgłoś się do nas – nasi fachowcy podejmą się każdej naprawy, wymiany oraz montażu.